top of page
BCG.jpg

V KINÁCH OD 11. JÚLA

Russell Crowe znovu v boji proti démonom!

Po úspechu "Pápežov exorcista" sa Russell Crowe znovu vrhne do temného sveta exorcizmu – tentokrát vo filme "Exorcizmus".

Ako problémový herec získa, po tragickom incidente, rolu v novom hororovom filme. Natáčanie filmu sa však nesie v znamení nečakaných, temných udalostí a Anthony (Russell Crowe) začína prejavovať znepokojujúce správanie, ktoré vyvoláva otázky nielen o jeho minulosti, ale aj o samotnej podstate filmu.

Vo filme sa objavia aj ďalšie hviezdy ako Sam Worthington, Chloe Bailey, Adam Goldberg, Adrian Pasdar a Tracey Bonner. Režisérom je Joshua John Miller, ktorý spolu s M.A. Fortinom napísal aj scenár.

Temná atmosféra a zaujímavý dej sľubujú nezabudnuteľný napínavý filmový zážitok.

Hororová novinka, ktorá vás nenechá chladnými!

 • Instagram
 • Facebook
 • Youtube
N/A
N/A
HRAJÚ
Russell Crowe, Sam Worthington, Ryan Simpkins, Adam Goldberg
RÉŽIA
Joshua John Miller
PREMIÉRA
11. júla

Po tragickom incidente počas natáčania temného hororového filmu je do hlavnej úlohy náhle obsadený kontroverzný herec Anthony (Russell Crowe). Natáčanie filmu sa však nesie v znamení nečakaných komplikácií a Anthony začína prejavovať znepokojujúce správanie, ktoré vyvoláva otázky nielen o jeho minulosti, ale aj o samotnej podstate filmu. Anthonyho dcéra sa snaží pochopiť, či jej otec opäť podľahol svojim starým závislostiam, alebo či sa počas natáčania deje niečo omnoho zlovestnejšie.

SLEDUJTE NÁS

 • Instagram
 • Facebook
 • Youtube
 • Russell Crowe je vynikajúci herec pôvodom z Nového Zélandu, ktorý sa preslávil v mnohých hollywoodskych filmoch. Narodil sa 7. apríla 1964 vo Wellingtone na Novom Zélande. V štyroch rokoch sa s rodinou presťahoval do Austrálie, kde vo veku šiestich rokov debutoval v televízii v seriáli „Spyforce“. V neskorých 70. rokoch sa vrátil do Nového Zélandu a spoluzakladal rockovú kapelu Roman Antix, ktorá sa neskôr premenovala na 30 Odd Foot of Grunts. V polovici 80. rokov začal účinkovať v muzikáloch a od roku 1986 do roku 1988 vystupoval v turné s muzikálom „The Rocky Horror Picture Show“.

 • Crowe začal svoju filmovú kariéru v roku 1990 vo filme „Prisoners of the Sun“ a „The Crossing“. Jeho výkon v snímke „Romper Stomper“ (1992), kde stvárnil hrozivého neonacistu, upútal pozornosť Hollywoodu. Následne si zahral v americkom filme „The Quick and the Dead“ (1995) a získal slávu za úlohu Budda Whitea v kriminálnej dráme z 50. rokov „L.A. Confidential“ (1997).

 • V neskorých 90. rokoch Crowe získal množstvo filmových úloh, vrátane nominácie na Oscara za výkon v „The Insider“ (1999). V roku 2001 získal Oscara za najlepšieho herca za úlohu Maxima v historickom epose „Gladiátor“ (2000). Ďalšiu nomináciu na Oscara získal za úlohu Johna Forbesa Nasha v životopisnom filme „Čistá duša“ (2001).

 • Medzi ďalšie významné filmy, v ktorých Crowe účinkoval, patria „Master and Commander: The Far Side of the World“ (2003), „Cinderella Man“ (2005), „3:10 to Yuma“ (2007) a „American Gangster“ (2007). Ďalej účinkoval v trileri „Body of Lies“ (2008) a v dramatickom filme „State of Play“ (2009).

 • V roku 2010 stvárnil legendárneho hrdinu v akčnej dráme „Robin Hood“ a zahral si v trileri „The Next Three Days“. V roku 2012 sa objavil vo filme „The Man with the Iron Fists“ a v muzikáli „Les Misérables“ ako inšpektor Javert. Neskôr hral vo filmoch „Broken City“ (2013) a „Man of Steel“ (2013).

 • Russell Crowe je nielen talentovaný herec, ale aj hudobník a režisér. Jeho intenzívne výkony a charizmatický vzhľad mu priniesli množstvo ocenení a uznania po celom svete.

Russell Crowe
 • Sam Worthington je austrálsky herec, ktorý sa preslávil svojimi výkonmi v mnohých hollywoodskych filmoch. Narodil sa 2. augusta 1976 v Godalmingu, Surrey, Anglicko, ale vyrastal v Rockinghamu, Západná Austrália, kam sa jeho rodina presťahovala, keď mal šesť mesiacov. Jeho cesta k herectvu bola neobvyklá; po strednej škole sa venoval rôznym manuálnym prácam, až kým sa neprihlásil na Národný inštitút dramatických umení (NIDA) v Sydney, kde získal formálne herecké vzdelanie.

 • Worthington začal svoju kariéru v austrálskych televíznych seriáloch a filmoch. Veľký zlom nastal v roku 2004, keď získal hlavnú úlohu v austrálskom filme „Somersault“, za ktorý získal mnoho ocenení vrátane ceny Austrálskeho filmového inštitútu za najlepšieho herca.

 • Jeho medzinárodná kariéra sa rozbehla v roku 2009, keď si zahral hlavnú úlohu Jakea Sullyho vo filme Jamesa Camerona „Avatar“. Tento film sa stal jedným z najúspešnejších filmov všetkých čias a z Worthingtona urobil celosvetovo známu hviezdu. V tom istom roku sa objavil aj vo filme „Terminator Salvation“, kde stvárnil postavu Marcusa Wrighta.

 • Worthington pokračoval v úspešnej kariére s úlohami v ďalších významných filmoch ako „Clash of the Titans“ (2010) a jeho pokračovaní „Wrath of the Titans“ (2012), kde hral Perseusa, a v thrilleri „Man on a Ledge“ (2012).

 • Okrem herectva sa Sam Worthington venuje aj produkcii a pracuje na niekoľkých vlastných projektoch. Jeho intenzívne výkony a charizma mu priniesli množstvo ocenení a uznania po celom svete. Sam Worthington je talentovaný herec, ktorý sa dokázal presadiť v konkurenčnom svete filmu a jeho kariéra naďalej rastie.

Sam Worthington
 • Joshua John Miller je talentovaný americký herec, scenárista a režisér, ktorý sa preslávil nielen svojimi hereckými výkonmi, ale aj svojou prácou za kamerou. Narodil sa 26. decembra 1974 v Los Angeles, Kalifornia, a je synom významného dramatika a scenáristu Jasona Millera a herečky Susan Bernardovej.

 • Joshua John Miller začal svoju hereckú kariéru už v detstve a rýchlo si získal pozornosť vďaka svojmu prirodzenému talentu a charizme. Jeho prvé významné úlohy zahŕňajú účinkovanie v kultových filmoch ako „River's Edge“ (1986), kde stvárnil postavu Tima, a „Near Dark“ (1987), kde si zahral upíra Homera. Tieto úlohy mu priniesli uznanie nielen medzi divákmi, ale aj medzi kritikmi.

 • Ako herec sa Miller objavil aj v populárnych televíznych seriáloch, vrátane „The Wonder Years“, kde stvárnil opakujúcu sa postavu Kevina Arnolda, a „21 Jump Street“. Jeho schopnosť vnášať do svojich postáv hĺbku a autentickosť mu umožnila získať si stabilné miesto v zábavnom priemysle.

 • Okrem hereckej kariéry sa Joshua John Miller úspešne presadil aj ako scenárista a režisér. Spolu so svojím partnerom M.A. Fortinom napísal scenár k obľúbenému hororovému filmu „The Final Girls“ (2015), ktorý získal pozitívne ohlasy za svoj originálny prístup k žánru a kombináciu hororu a komédie. Tento film preukázal jeho schopnosť vytvárať pútavé a inovatívne príbehy.

 • Miller tiež pracoval na niekoľkých ďalších projektoch, vrátane televíznych seriálov a nezávislých filmov, kde mohol naplno využiť svoj tvorivý potenciál. Jeho práca za kamerou a pri písaní scenárov dokazuje jeho všestrannosť a schopnosť prispôsobiť sa rôznym žánrom a štýlom.

 • Joshua John Miller je všestranný umelec, ktorý dokázal zanechať stopu v rôznych umeleckých oblastiach. Jeho intenzívne výkony, tvorivá energia a neustála snaha o zlepšovanie ho robia jedným z najzaujímavejších talentov súčasnej americkej kinematografie.

Joshua John Miller
bottom of page